Yardım Sayfası

- Sitemiz olarak ücretsiz oyun hizmeti sunmakta olup, bu oyunların tüm hakları yapan ve yayan yapımcılarına aittir. 

- Sitemizde bulunmasından rahatsızlık duyduğunuz oyunlar, dilek, öneri ve şikayetleriniz için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. 

- Sıkça Sorulan Sorular -


Oyunlar Neden Açılmıyor? / Neden Geç Açılıyor? 
Oyunları bilgisayarınızda çalıştıramamanızın olası sebepleri şunlardır;
Sitemizdeki flash oyunları çalıştırmak için Flash Player 3d oyunları çalıştırmak için ise Shockwave Player gerekmektedir. 

Sistemizinde bu programlar yüklü değilse kurduktan sonra tekrar deneyiniz. 
Kurulu olduğundan eminseniz lütfen oyun sayfasını F5 tuşuyla yenileyerek tekrar deneyiniz. Sitemizdeki yoğunluktan dolayı bazen oyunlar geç açılabilmektedir. 
Oyunun bozuk olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfamızı kullanarak bizlere bildiriniz, en yakın zamanda oyun yenilenecektir. 

Oyunlar Ücretsizmi? 
- Evet sitemizdeki tüm oyunları bedava oynayabilirsiniz, Sitemiz bunun için herhangi bir ücret talep etmez, Sitenin giderlerini sağlamak için Google'a ait reklamları yayınlamaktayız. 

Oyunları Nasıl Başlatabilirim? 
- Her oyuna oynama klavuzu ekleme gayreti içerisindeyiz. Oyunu çalıştırmak için genelde "Play Game" "Start Game" "Continue" gibi ingilizce kelimeler kullanılmaktadır. 
Hangi tuşlarla oynayacağınızı ise açıklama kısmında belirtmeye çalışmaktayız. 

Daha farklı sorularınız ve yardım için bizlerle iletişime geçiniz. 

Herkeze iyi oyunlar ve keyifli dakikalar dileriz...

2022 © MacOyunlari.biz.tr | Sitemizde en güzel futbol, spor, basketbol ve penaltı oyunları bulunmaktadır. Üstelik bu oyunların tümünü indirmeye gerek kalmadan ücretsiz oynayabilirsiniz.
yardım - iletişim